IMIAMН

IMIAMН

У 2012 р. ПП «Вертикаль» робила роботи з реставрації фасаду ДУ «ІМІ ім. І.І. Мечникова НАМН України» на вул. Пушкінській 14-16, однієї з найзначніших з архітектури будівель, збудованих за проектом видатного архітектора Слобожанщини О.М. Бекетова в 1913 р. є пам'яткою архітектури місцевого значення (охр. М 97).

На момент проведення реставраційних робіт згідно з технічним висновком, будівля перебувала в аварійному стані. Реставраційні роботи не проводилися понад 50 років, багато елементів ліпного декору було втрачено, архітектурні елементи фасаду було зруйновано більш ніж на 50%.

Слід зазначити, що керівництво підприємства, будівельно-реставраційні робітники, мають високий професійний і творчий потенціал, на підприємстві потужна ремонтно-будівельна база, у колективі сувора виробнича та технологічна дисципліна.

Роботи з реставрації фасаду виконувались у непростих фінансових умовах, у процесі робіт були непрості погодні умови.Незважаючи на це, завдяки високій професійній організації праці, роботи були виконані відповідно до проектно - кошторисної документації та робочого графіка.

Вважаємо, що ПП «Вертикаль» є тією будівельною організацією, з якою працювати цікаво, надійно і ми, як замовники, рекомендуємо зацікавленим суб'єктам господарської діяльності укладати договори на будівельно-реставраційні роботи пам'яток архітектури та ін. об'єктів м. Харкова і області, і у цих роботах ПП «Вертикаль» є професійним та надійним партнером.

Дякуємо керівництву та колективу ПП «Вертикаль» за професійно виконані роботи з реставрації будівлі нашого інституту.

IMIAMНПерейти до цього об‘єкта в портфоліо
Our TECHNOLOGIES for your projects
  • We will audit your property
  • We will develop a TECHNOLOGY to solve your problem
  • We select and supply the necessary materials
  • We organize training or installation supervision on your object
  • We organize the execution of work